Населені пункти, що перейменовані відповідно Закону про декомунізацію
областьрайонтипСТАРА НАЗВАНОВА НАЗВАтранслітерація
1АР Крим-містоКрасноперекопськЯни КапуYany Kapu
2АР Крим-районКіровськийІслямтерецькийIsliamteretskyi
3АР Крим-районКрасногвардійськийКурманськийKurmanskyi
4АР Крим-районКрасноперекопськийПерекопськийPerekopskyi
5АР Крим-районЛенінськийЄдикуйськийYedykuiskyi
6АР Крим-районСовєтськийІчкінськийIchkіnskyi
7АР КримБахчисарайськийсмтКуйбишевеАлбатAlbat
8АР КримБерезівська сільська рада, Роздольненський районселоУльяновкаТавкель-НайманTavkel-Naiman
9АР КримВоробйовська сільська рада, Сакський районселоФурмановеМамут-БайMamut-Bai
10АР КримВоробйовська сільська рада, Сакський районселоШаумянЯни КьогенешYany Kohenesh
11АР КримВосходненська сільська рада, Красногвардійський районселоЧапаєвеНейшпроцунгNeishprotsunh
12АР КримГресівська селищна рада, Залізнична районна у місті Сімферополі радасмтКомсомольськеБакачик-КиятBakachyk-Kyiat
13АР КримГришинська сільська рада, Первомайський районселоФрунзеБіюк-БорашBіiuk-Borash
14АР КримДжанкойськийселоЗавіт-ЛенінськийКучук-АлкалиKuchuk-Alkaly
15АР КримДобрівська сільська рада, Сімферопольський районселоПіонерськеДжолманDzholman
16АР КримДолинненська сільська рада, Бахчисарайський районселоФурмановкаАктачиAktachy
17АР КримЄрмаківська сільська рада, Джанкойський районселоОстровськеТархан-СунакTarkhan-Sunak
18АР КримЗиминська сільська рада, Роздольненський районселоКрасноармійськеКоджалакKodzhalak
19АР КримІшунська сільська рада, Красноперекопський районселоПролетаркаАсAs
20АР КримКалінінська сільська рада, Красногвардійський районселоКомунариІрадеIrade
21АР КримКіндратівська сільська рада, Джанкойський районселоСовєтськеМішен-НайманMіshen-Naiman
22АР КримКіровськийсмтКіровськеІслям-ТерекIsliam-Terek
23АР КримКісточківська сільська рада, Нижньогірський районселоФрунзеБюйтенBiuiten
24АР КримКормівська сільська рада, Первомайський районселищеЧапаєвеБоташBotash
25АР КримКрасногвардійськийселоКалінінеУмютUmiut
26АР КримКрасногвардійськийселоКраснознам’янкаСтарий МлинStaryi Mlyn
27АР КримКрасногвардійськийселоЛенінськеКир-БайларKyr-Bailar
28АР КримКрасногвардійськийсмтКрасногвардійськеКурманKurman
29АР КримКрасногвардійськийсмтОктябрськеБіюк-ОнларBіiuk-Onlar
30АР КримКрасноперекопськийселоКрасноармійськеМирза-КояшMyrza-Koiash
31АР КримКрасноперекопськийселоСовхознеКаракульKarakul
32АР КримКуйбишевська селищна рада, Бахчисарайський районселоНовоульяновкаОтарчикOtarchyk
33АР КримЛенінськийселоВойковеКатирлезKatyrlez
34АР КримЛенінськийселоІллічевеКара-КуюKara-Kuiu
35АР КримЛенінськийселоКіровеКарсаKarsa
36АР КримЛенінськийселоЛенінськеПолтавськеPoltavske
37АР КримЛенінськийселоОктябрськеМелек-ЧесмеMelek-Chesme
38АР КримЛенінськийсмтЛенінеЄди-КуюYedy-Kuiu
39АР КримЛівадійська селищна рада, Ялтинська міська радаселищеКуйбишевеІсарIsar
40АР КримЛуганська сільська рада, Джанкойський районселоУдарнеДжадра-Шейх-ЕліDzhadra-Sheikh-Elі
41АР КримМайська сільська рада, Джанкойський районселоЛаринеЖитомирськеZhytomyrske
42АР КримМайська сільська рада, Джанкойський районселоОктябрБай-КончекBai-Konchek
43АР КримМар’янівська сільська рада, Красногвардійський районселоУльяновкаДавчиDavchy
44АР КримМасандрівська селищна рада, Ялтинська міська радасмтСовєтськеДолоссиDolossy
45АР КримМаслівська сільська рада, Джанкойський районселоКомсомольськеОрак-АджиOrak-Adzhy
46АР КримМаслівська сільська рада, Джанкойський районселоСуботникКонурчаKonurcha
47АР КримМельнична сільська рада, Білогірський районселоУдарнеБочалаBochala
48АР КримМіжводненська сільська рада, Чорноморський районселоНовоульяновкаКоп-АранKop-Aran
49АР КримНасипнівська сільська рада, Феодосійська міська радаселоПіонерськеГерценбергHertsenberh
50АР КримНекрасовська сільська рада, Совєтський районселоОктябрськеДеппар-ЮртDeppar-Iurt
51АР КримНовосільська сільська рада, Чорноморський районселоАртемівкаТокаToka
52АР КримОрджонікідзевська селищна рада, Феодосійська міська радасмтОрджонікідзеКайгадорKaihador
53АР КримПервомайськийселоВойковеАйбарAibar
54АР КримПервомайськийселоКалінінеОрман-АджиOrman-Adzhy
55АР КримПервомайськийселоОктябрськеКучук-БорашKuchuk-Borash
56АР КримПервомайськийселоОстровськеКиятKyiat
57АР КримПервомайськийселоПравдаДер-ЕмесDer-Emes
58АР КримПервомайськийселоСтахановкаБешуйлі-ІлякBeshuilі-Iliak
59АР КримРуч’ївська сільська рада, Роздольненський районселоКомунарнеКереїтKereit
60АР КримСакськийселоФрунзеБагайлиBahaily
61АР КримСлавнівська сільська рада, Роздольненський районселоКотовськеБюйтенBiuiten
62АР КримСлов’янська сільська рада, Роздольненський районселоАврораТатиш-КонратTatysh-Konrat
63АР КримСовєтськийселоІллічевеКиянлиKyianly
64АР КримСовєтськийселоКрасногвардійськеНовий ЦюріхтальNovyi Tsiurіkhtal
65АР КримСовєтськийселоКраснофлотськеКайнашKainash
66АР КримСовєтськийселоЧапаєвкаЧеркез-ТобайCherkez-Tobai
67АР КримСовєтськийсмтСовєтськийІчкіIchkі
68АР КримТрудівська сільська рада, Сімферопольський районселоЛазарівкаБураBura
69АР КримУкромнівська сільська рада, Сімферопольський районселоСовхознеТемир-АгаTemyr-Aha
70АР КримЧерновська сільська рада, Первомайський районселоСвердловськеДевлет-АліDevlet-Alі
71АР КримЧистопільська сільська рада, Ленінський районселоЛібкнехтівкаКитайKytai
72АР КримЧорноморськийселоКіровськеТарханкутTarkhankut
73АР КримЧорнопільська сільська рада, Білогірський районселоУльяновкаСултан-СарайSultan-Sarai
74АР КримЯнтаренська сільська рада, Красногвардійський районселоКрасний ПартизанБорангарBoranhar
75ВінницькаБарськийселоЧервонеГрабівціHrabіvtsі
76ВінницькаБілянська сільська рада, Липовецький районселищеЧервона ЗіркаМала БілаMala Bіla
77ВінницькаВінницькийселоКраснеМахнівкаMakhnіvka
78ВінницькаЖмеринськийселоЛенінкаВаржинкаVarzhynka
79ВінницькаЖмеринськийселоЧапаєвкаМалі КоростівціMalі Korostіvtsі
80ВінницькаКалинівськийселоЖовтневеВишневеVyshneve
81ВінницькаКалинівськийселоКіровкаМирнеMyrne
82ВінницькаКалинівськийселоКомунарівкаБережаниBerezhany
83ВінницькаКалинівськийселоЧервона ТрибунівкаЗабараZabara
84ВінницькаКозятинськийселоКомсомольськеМахнівкаMakhnіvka
85ВінницькаКрижопільськийселоРадянськеКняжа КриницяKniazha Krynytsia
86ВінницькаЛиповецькийселоСвердлівкаПеньківкаPenkіvka
87ВінницькаЛітинськийселоРадянськеЛітинські ХуториLіtynskі Khutory
88ВінницькаМурованокуриловецькийселоЛенінська СлободаКам’янецькі ХуториKamianetskі Khutory
89ВінницькаМурованокуриловецькийселоПетрівкаБерлядкаBerliadka
90ВінницькаНемирівськийселоКіровеРачкиRachky
91ВінницькаНемирівськийселоМарксовеМонастирськеMonastyrske
92ВінницькаПогребищенськийселоЖовтневеПопівціPopіvtsі
93ВінницькаПогребищенськийселоЧапаєвкаНадроссяNadrossia
94ВінницькаРусавська сільська рада, Ямпільський районселоРадянськеНечуївкаNechuivka
95ВінницькаТомашпільськийселоРусава-РадянкаРусаваRusava
96ВінницькаХмільницькийселоЖданівкаВійтівціVіitіvtsі
97ВінницькаХмільницькийселоПролетарДубинаDubyna
98ВінницькаХмільницькийселоЧервона ВолодимирівкаВолодимирівкаVolodymyrіvka
99ВінницькаЧичельницькийселоЧервона ГребляПопова ГребляPopova Hreblia
100ВінницькаШаргородськийселищеПетровськеСиньожупанникиSynozhupannyky
101ВінницькаШаргородськийселоЧапаєвеНові ХоменкиNovі Khomenky
102ВінницькаШаргородськийселоЧапаєвеНові ХоменкиNovі Khomenky
103ВолинськаВолодимир-ВолинськийселоЖовтневеСусвальSusval
104ВолинськаЛуцькийселоМаякиКнягининокKniahynynok
105ВолинськаНововолинська міська радасмтЖовтневеБлагодатнеBlahodatne
106Дніпропетровська-містоДніпродзержинськКам'янськеKamianske
107Дніпропетровська-містоДніпропетровськДніпроDnіpro
108Дніпропетровська-містоОрджонікідзеПокровPokrov
109Дніпропетровська-районДніпропетровськийДніпровськийDnіprovskyi
110ДніпропетровськаАпостолівськийселоЛенінськеГрушівкаHrushіvka
111ДніпропетровськаАпостолівськийселоПам'ять ІллічаНовоукраїнськеNovoukrainske
112ДніпропетровськаАпостолівськийселоЧервона ЗіркаЗорянеZoriane
113ДніпропетровськаБогданівська сільська рада, Васильківський районcелоПетрівськеБабаковеBabakove
114ДніпропетровськаВерхньодніпровськийселоКарла МарксаСаксаганьSaksahan
115ДніпропетровськаГолубівська сільська рада, Новомосковський районселищеВидвиженецьМиролюбівкаMyroliubіvka
116ДніпропетровськаДніпропетровськийселоОрджонікідзеНовотаромськеNovotaromske
117ДніпропетровськаДніпропетровськийсмтКіровськеОбухівкаObukhіvka
118ДніпропетровськаДніпропетровськийсмтЮвілейнеСлобожанськеSlobozhanske
119ДніпропетровськаКрасінська сільська рада, Криворізький районcелоКрасінеКрасівськеKrasіvske
120ДніпропетровськаКриворізькийселоВаловеСофіївкаSofіivka
121ДніпропетровськаКриворізькийселоКалінінаКалинівкаKalynіvka
122ДніпропетровськаКриворізькийселоКіровеЛісовеLіsove
123ДніпропетровськаКриворізькийселоКіровкаДанилівкаDanylіvka
124ДніпропетровськаКриворізькийселоЛенінаСадовеSadove
125ДніпропетровськаКриворізькийселоОрджонікідзеШевченківськеShevchenkіvske
126ДніпропетровськаКриворізькийселоРадгоспнеНадіяNadіia
127ДніпропетровськаКриворізькийселоЧапаєвкаСтеповеStepove
128ДніпропетровськаКриничанськийселоЖовтневеСаксаганськеSaksahanske
129ДніпропетровськаКриничанськийселоКімовкаЧеркаськеCherkaske
130ДніпропетровськаКриничанськийселоКіровкаКрута БалкаKruta Balka
131ДніпропетровськаКриничанськийселоЛенінаКозачеKozache
132ДніпропетровськаКриничанськийселоОктябрськеУкраїнськеUkrainske
133ДніпропетровськаКриничанськийселоЧапаєвкаЛозуватськеLozuvatske
134ДніпропетровськаКриничанськийселоЧервона УкраїнкаМалярщинаMaliarshchyna
135ДніпропетровськаКриничанськийселоЧервоний ПрапорПрапорPrapor
136ДніпропетровськаКриничанськийселоЧервоний ПроміньПроміньPromіn
137ДніпропетровськаКриничанськийсмтЩорськБожедарівкаBozhedarіvka
138ДніпропетровськаМагдалинівська селищна рада, Магдалинівський районcелоРадянськеКільченьKіlchen
139ДніпропетровськаМагдалинівськийселищеПролетарськеПриорільськеPryorіlske
140ДніпропетровськаМагдалинівськийселоНовопролетарськеЗорянеZoriane
141ДніпропетровськаМайська сільська рада, Синельниківський районселоОктябрськеМаксимівкаMaksymіvka
142ДніпропетровськаМежівськийселоКраснознам’янкаБіляківкаBіliakіvka
143ДніпропетровськаМежівськийселоКраснознам’янкаКошариKoshary
144ДніпропетровськаМежівськийселоЛенінськеСтеповеStepove
145ДніпропетровськаМежівськийселоНовопетровськеМироновеMyronove
146ДніпропетровськаМежівськийселоПетровськеЗеленеZelene
147ДніпропетровськаНікопольськийселоКіровеЧистопільChystopіl
148ДніпропетровськаНікопольськийселоКолгоспнеБекетівкаBeketіvka
149ДніпропетровськаНікопольськийселоМенжинськеПриміськеPrymіske
150ДніпропетровськаНікопольськийселоОрджонікідзеСтеповеStepove
151ДніпропетровськаНовомалинівська сільська рада, Широківський районселоКотовськеМирнеMyrne
152ДніпропетровськаНовомосковськийселоДніпрельстанЗатишнеZatyshne
153ДніпропетровськаНовостепанівська сільська рада, Новомосковський районcелоРадселоВеселеVesele
154ДніпропетровськаП’ятихатськийселищеЗоря КомунізмуЗоряZoria
155ДніпропетровськаП’ятихатськийселищеРадгоспнеВершиннеVershynne
156ДніпропетровськаП’ятихатськийселоКомсомольськеЦівкиTsіvky
157ДніпропетровськаП’ятихатськийселоКомунарівкаРайдужнеRaiduzhne
158ДніпропетровськаП’ятихатськийселоХолодіївкаБайдаківкаBaidakіvka
159ДніпропетровськаПавлівська сільська рада, Васильківський районcелоІнтернаціональнеДовгеDovhe
160ДніпропетровськаПавлівська сільська рада, Васильківський районcелоПролетарськеМорозівськеMorozіvske
161ДніпропетровськаПавлоградськийселоКотовецьДачнеDachne
162ДніпропетровськаПавлоградськийселоТельманаШахтарськеShakhtarske
163ДніпропетровськаПерещепинська міська рада, Новомосковський районcелоКомінтернКозирщинаKozyrshchyna
164ДніпропетровськаПерещепинська міська рада, Новомосковський районселищеФрунзеВишневеVyshneve
165ДніпропетровськаПетриківська селищна рада, Петриківський районcелоЖовтневеКулішевеKulіsheve
166ДніпропетровськаПетриківська селищна рада, Петриківський районcелоЧервонопартизанськеМала ПетриківкаMala Petrykіvka
167ДніпропетровськаПетриківськийселоРадселоРадіснеRadіsne
168ДніпропетровськаПетриківськийселоРадселоГрабськеHrabske
169ДніпропетровськаПетропавлівськийселоБрагинівкаБогинівкаBohynіvka
170ДніпропетровськаПетропавлівськийсмтБрагинівкаЗалізничнеZalіznychne
171ДніпропетровськаПетропавлівськийсмтБрагинівкаЗалізничнеZalіznychne
172ДніпропетровськаПисьменська селищна рада, Васильківський районcелоКіровськеТихеTykhe
173ДніпропетровськаПокровська селищна рада, Покровський районcелоЦиковеЛеваднеLevadne
174ДніпропетровськаПокровськийселоКіровкаДроздиDrozdy
175ДніпропетровськаПокровськийселоКомунарівкаХристофорівкаKhrystoforіvka
176ДніпропетровськаПокровськийселоНовопетрівськеТерновеTernove
177ДніпропетровськаПокровськийселоЧервоний ЛиманДобропасовеDobropasove
178ДніпропетровськаПоливанівська сільська рада, Магдалинівський районcелоКарла МарксаКалинівкаKalynіvka
179ДніпропетровськаСинельниківськийселоПетрівськеВербки-ОсокорівкаVerbky-Osokorіvka
180ДніпропетровськаСолонянськийселищеЄлізаровеСвятовасилівкаSviatovasylіvka
181ДніпропетровськаСолонянськийселищеЖдановеНадіївкаNadіivka
182ДніпропетровськаСолонянськийселоВіленкаВільнеVіlne
183ДніпропетровськаСолонянськийселоВойковеКвітучеKvіtuche
184ДніпропетровськаСолонянськийселоДзержинівкаІверськеIverske
185ДніпропетровськаСолонянськийселоДніпрельстанПаньковеPankove
186ДніпропетровськаСолонянськийселоЛенінськеБогданівкаBohdanіvka
187ДніпропетровськаСолонянськийселоЛікнепСонячнеSoniachne
188ДніпропетровськаСолонянськийселоМопрівськеБагатеBahate
189ДніпропетровськаСолонянськийселоРадянськеВишневеVyshneve
190ДніпропетровськаСолонянськийселоЧервонеМежовеMezhove
191ДніпропетровськаСолонянськийселоЧервоний МаякМаякMaiak
192ДніпропетровськаСолонянськийселоЧервоний ЯрГайдамацькеHaidamatske
193ДніпропетровськаСолонянськийселоЧервоноармійськеГанно-МусіївкаHanno-Musіivka
194ДніпропетровськаСофіївська селищна рада, Софіївський районселоМенжинкаШирокеShyroke
195ДніпропетровськаСофіївськийселоЖовтневеВакуловеVakulove
196ДніпропетровськаСофіївськийселоЛенінаДачнеDachne
197ДніпропетровськаСтаровишневецька сільська рада, Синельниківський районселищеФрунзеВишневецькеVyshnevetske
198ДніпропетровськаТомаківськийселоВолодимирівкаВисокеVysoke
199ДніпропетровськаТомаківськийселоКіровеКрутенькеKrutenke
200ДніпропетровськаТомаківськийселоЧервоноукраїнкаВеселий ЯрVeselyi Yar
201ДніпропетровськаЧапаєвська сільська рада, Широківський районселоСвердловськеСпаськеSpaske
202ДніпропетровськаШироківськийселоРози ЛюксембургГречані ПодиHrechanі Pody
203ДніпропетровськаШироківськийселоЧапаєвкаБлагодатнеBlahodatne
204ДніпропетровськаШироківськийселоЧервоний ПлугатарПлугатарPluhatar
205ДніпропетровськаЮр’ївськийселоКомсомольськеСолонціSolontsі
206Донецька-містоАртемівськБахмутBakhmut
207Донецька-містоДзержинськТорецькToretsk
208Донецька-містоДимитровМирноградMyrnohrad
209Донецька-містоКіровськеХрестівкаKhrestіvka
210Донецька-містоКрасний ЛиманЛиманLyman
211Донецька-містоКрасноармійськПокровськPokrovsk
212Донецька-містоТорезЧистяковеChystiakove
213Донецька-районАртемівськийБахмутськийBakhmutskyi
214Донецька-районВолодарськийНікольськийNіkolskyi
215Донецька-районКрасноармійськийПокровськийPokrovskyi
216Донецька-районКраснолиманськийЛиманськийLymanskyi
217Донецька-районПершотравневийМангушськийManhushskyi
218Донецька-районТельманівськийБойківськийBoikіvskyi
219ДонецькаАмвросіївськийсмтВойковськийКопаніKopanі
220ДонецькаАртемівськийселищеКалінінаКалинівкаKalynіvka
221ДонецькаБахмутськийселищеАртемівськеХромовеKhromove
222ДонецькаБахмутськийселоКомунаДебальцівськеDebaltsіvske
223ДонецькаБахмутськийселоКраснеІванівськеIvanіvske
224ДонецькаБлагодатнівська сільська рада, Амвросіївський районселищеКотовськогоКалиновеKalynove
225ДонецькаБлагодатнівська сільська рада, Амвросіївський районселоНовопетрівськеСадовеSadove
226ДонецькаВасюківська сільська рада, Артемівський районселоПетрівськеПазеноPazeno
227ДонецькаВеликоновосілківська селищна рада, Великоновосілківський районселищеОктябрБлагодатнеBlahodatne
228ДонецькаВеликоновосілківськийселищеОктябрськеКерменчикKermenchyk
229ДонецькаВерхньоторезька селищна рада, Ясинуватський районселищеКрасний ПартизанБетмановеBetmanove
230ДонецькаВолноваськийрайонКомсомольськийГрафськеHrafske
231ДонецькаВолноваськийселищеПетрівськеНова ОленівкаNova Olenіvka
232ДонецькаВолноваськийселоКалінінеКалиновеKalynove
233ДонецькаВолноваськийселоКіровськеДіанівкаDіanіvka
234ДонецькаВолноваськийселоКомінтерновеПікузиPіkuzy
235ДонецькаВолноваськийселоКраснівкаСонячнеSoniachne
236ДонецькаВолноваськийселоОктябрськеСтрітенкаStrіtenka
237ДонецькаВолноваськийселоЧичерінеНовоапостолівкаNovoapostolіvka
238ДонецькаВолодарськийселоСтарченковеТемрюкTemriuk
239ДонецькаВолодарськийсмтВолодарськеНікольськеNіkolske
240ДонецькаВуглегірська міська рада, Бахмутський районселищеКрасний ПахарСтупаковеStupakove
241ДонецькаГірницька районна в місті Макіївка радасмтПролетарськеП'ятипілляPiatypіllia
242ДонецькаДзержинська міська радамістоАртемовеЗалізнеZalіzne
243ДонецькаДобропільськийселоОктябрськеШаховеShakhove
244ДонецькаДобропільськийселоРози ЛюксембургНове ШаховеNove Shakhove
245ДонецькаДружківська міська радаселоЧервонозорянеДружківськеDruzhkіvske
246ДонецькаЄнакієвська міська радамістоЮнокомунарівськБунгеBunhe
247ДонецькаЄнакієвська міська радасмтКарло-МарксовеСофіївкаSofіivka
248ДонецькаЗолотоколодязька сільська рада, Добропільський районселоПетрівськеПетрівкаPetrіvka
249ДонецькаКальчицька сільська рада, Володарський районселоКіровеКелерівкаKelerіvka
250ДонецькаКіровська селищна рада, Дзержинська міська радаселищеГорькогоДачнеDachne
251ДонецькаКіровська селищна рада, Дзержинська міська радаселищеПерше ТравняОзарянівкаOzarianіvka
252ДонецькаКомарська сільська рада, Великоновосілківський районселоЧервона ЗіркаЗіркаZіrka
253ДонецькаКомишутська сільська рада, Першотравневий районселоЧервона УкраїнаУкраїнкаUkrainka
254ДонецькаКоньковська сільська рада, Тельманівський районселоКалінінеБілокриничнеBіlokrynychne
255ДонецькаКоньковська сільська рада, Тельманівський районселоОктябрськеОлександрівськеOleksandrіvske
256ДонецькаКорсунська селищна рада, Єнакієвська міська радаселоПетрівськеКриничкиKrynychky
257ДонецькаКостянтинівськийселищеАртемаДовга БалкаDovha Balka
258ДонецькаКостянтинівськийселоАртемівкаСофіївкаSofіivka
259ДонецькаКостянтинівськийселоІллічаІллінівкаIllіnіvka
260ДонецькаКостянтинівськийселоПравдівкаСтара МиколаївкаStara Mykolaivka
261ДонецькаКрасноармійська сільська рада, Новоазовський районселоОктябрВерхньошироківськеVerkhnoshyrokіvske
262ДонецькаКрасноармійськийселищеДимитровеКотлинеKotlyne
263ДонецькаКрасноармійськийселоВоровськеЮр’ївкаYurivka
264ДонецькаКрасноармійськийселоКраснеСонцівкаSontsіvka
265ДонецькаКрасноармійськийселоПетровськогоГоріховеHorіkhove
266ДонецькаКрасноармійськийселоУлянівкаМалинівкаMalynіvka
267ДонецькаКраснолиманськийсмтКіровськЗарічнеZarіchne
268ДонецькаКриволуцька сільська рада, Краснолиманський районселоІллічівкаОзернеOzerne
269ДонецькаКриворізька сільська рада, Добропільський районселоАртемаНадіяNadіia
270ДонецькаЛуганська селищна рада, Артемівський районселоКрасний ПахарВоздвиженкаVozdvyzhenka
271ДонецькаМар’янівська сільська рада, Старобешівський районселищеКалінінаМанжиків КутManzhykіv Kut
272ДонецькаМар’янівська сільська рада, Старобешівський районселищеКіровеВерезамськеVerezamske
273ДонецькаМар'їнськийселоОстровськогоКостянтинопольськеKostiantynopolske
274ДонецькаМихайлівська сільська рада, Тельманівський районселоРадянськеЛавриновеLavrynove
275ДонецькаМічурінська сільська рада, Тельманівський районселоКрасний ОктябрМайоровеMaiorove
276ДонецькаМічурінська сільська рада, Тельманівський районселоОктябрськеЧирилянськеChyrylianske
277ДонецькаМногопільська сільська рада, Амвросіївський районселищеВолодарськогоВерхньоосиковеVerkhnoosykove
278ДонецькаНижньокринська селищна рада, Совєтська районна в місті Макіївка радасмтКрасний ОктябрЛипськеLypske
279ДонецькаНовоазовськийселоКрасноармійськеХрещатицькеKhreshchatytske
280ДонецькаНовоазовськийселоРози ЛюксембургОлександрівськеOleksandrіvske
281ДонецькаНововодянська сільська рада, Добропільський районселоУрицькеВеснаVesna
282ДонецькаНовоекономічна селищна рада, Красноармійський районселоЛуначарськеФедорівкаFedorіvka
283ДонецькаНовозар’ївська сільська рада, Старобешівський районселоВойковеКам’янеKamiane
284ДонецькаНовозар’ївська сільська рада, Старобешівський районселоВоровськеВерхокам'янкаVerkhokamianka
285ДонецькаНовоіванівська сільська рада, Амвросіївський районселоЛенінськеВерхньоєланчикVerkhnoielanchyk
286ДонецькаНовокатеринівська сільська рада, Старобешівський районселоЛенінськеЛюбівкаLiubіvka
287ДонецькаОктябрська сільська рада, Волноваський районселоПетрівськеПетрівкаPetrіvka
288ДонецькаОлексіївська сільська рада, Амвросіївський районселоНовопетрівськеВільхівчикVіlkhіvchyk
289ДонецькаПервомайська селищна рада, Сніжнянська міська радаселищеЧервоний ЖовтеньБалкаBalka
290ДонецькаПершотравневийселоІллічівськеПокровськеPokrovske
291ДонецькаПершотравневийселоРадянська УкраїнаПриміськеPrymіske
292ДонецькаПетрівська сільська рада, Красноармійський районселоЛенінськеГригорівкаHryhorіvka
293ДонецькаПіддубненська сільська рада, Великоновосілківський районселоКарла МарксаМирнеMyrne
294ДонецькаПролетарська районна в місті Донецьку радаселоОктябрськеКисличеKyslyche
295ДонецькаПролетарська селищна рада, Гірницька районна в місті Макіївка радасмтСвердловеХолоднеKholodne
296ДонецькаРізниківська сільська рада, Артемівський районселоКіровеСвято-ПокровськеSviato-Pokrovske
297ДонецькаРозсипненська сільська рада, Шахтарський районселоДимитроваВідродженняVіdrodzhennia
298ДонецькаСаханська сільська рада, Новоазовський районселоДзержинськеАзовAzov
299ДонецькаСаханська сільська рада, Новоазовський районселоЛенінськеУжівкаUzhіvka
300ДонецькаСергіївська сільська рада, Красноармійський районселоКалінінеКалинівкаKalynіvka
301ДонецькаСтаробешівськиймістоКомсомольськеКальміуськеKalmіuske
302ДонецькаСтаробешівськийселоКомунарівкаСарабашSarabash
303ДонецькаТельманівськийсмтТельмановеБойківськеBoikіvske
304ДонецькаТернівська сільська рада, Краснолиманський районселищеДзержинськеМирнеMyrne
305ДонецькаТополинська сільська рада, Володарський районселоОктябрськеКриничнеKrynychne
306ДонецькаТорецька міська радасмтКіровеПівнічнеPіvnіchne
307ДонецькаТорецька міська радасмтЛенінськеПівденнеPіvdenne
308ДонецькаТроїцько-Харцизька селищна рада, Харцизька міська радасмтВойковеБлагодатнеBlahodatne
309ДонецькаУдачненська селищна рада, Красноармійський районселоЛенінеМолодецькеMolodetske
310ДонецькаЧеркаська селищна рада, Слов’янський районселоКрасноармійськеНовоселівкаNovoselіvka
311ДонецькаЧеркаська селищна рада, Слов’янський районселоОктябрськеМаячкаMaiachka
312ДонецькаШилівська сільська рада, Добропільський районселоЛенінаМирнеMyrne
313ДонецькаЯсинуватськийселищеПетрівськеСтеповеStepove
314ДонецькаЯсинуватськийселоРозівкаОлександропільOleksandropіl
315Житомирська-районВолодарсько-ВолинськийХорошівськийKhoroshіvskyi
316Житомирська-районЧервоноармійськийПулинськийPulynskyi
317ЖитомирськаБаранівськийселоП’ятирічкаГлинянкаHlynianka
318ЖитомирськаБаранівськийселоЧервонопрапорнеСмолкаSmolka
319ЖитомирськаБердичівськийселоРадянськеРоманівкаRomanіvka
320ЖитомирськаВеликоп'ятигірська сільська рада, Бердичівський районселоЧервона ЗіркаЛісовеLіsove
321ЖитомирськаВеликоцвілянська сільська рада, Ємільчинський районселоДзержинськЛісовеLіsove
322ЖитомирськаВеликоцвілянська сільська рада, Ємільчинський районселоРадянськеВишневеVyshneve
323ЖитомирськаВолодарсько-ВолинськийселоП’ятирічкаЗелений ГайZelenyi Hai
324ЖитомирськаВолодарсько-ВолинськийсмтВолодарськ-ВолинськийХорошівKhoroshіv
325ЖитомирськаВолосівська сільська рада, Андрушівський районселоЧубарівкаГрадаHrada
326ЖитомирськаГізівщинська сільська рада, Любарський районселоЛенінськеКвітневеKvіtneve
327ЖитомирськаКоростенськийселоЩорсівкаБілошиціBіloshytsі
328ЖитомирськаЛугинськийселоЧапаєвкаМиколаївкаMykolaivka
329ЖитомирськаЛугинськийсмтЖовтневеМиролюбівMyroliubіv
330ЖитомирськаМалинськийселоЖовтневеМаклаївкаMaklaivka
331ЖитомирськаМалинськийселоКрупськеСтуденьStuden
332ЖитомирськаМалинськийселоЧервоний ПлугатарКосняKosnia
333ЖитомирськаОлевськийселоЖовтневеКалинівкаKalynіvka
334ЖитомирськаОлевськийселоКомсомольськеПокровськеPokrovske
335ЖитомирськаПопільнянськийселищеРадгоспнеКорнинськеKornynske
336ЖитомирськаПопільнянськийселоЖовтневеКвітневеKvіtneve
337ЖитомирськаРадомишльськийселоЛенінеСтавкиStavky
338ЖитомирськаРужинськийселоЖовтневеНова ЧорнорудкаNova Chornorudka
339ЖитомирськаЧервоноармійськийсмтЧервоноармійськПулиниPulyny
340ЖитомирськаЧерняхівськийселоКарла МарксаНові ЖадькиNovі Zhadky
341ЗакарпатськаРуськомокрянська сільська рада, Тячівський районселоКомсомольськНімецька МокраNіmetska Mokra
342ЗакарпатськаХустськийселоЖовтневеЗабережZaberezh
343Запорізька-районКуйбишевськийБільмацькийBіlmatskyi
344ЗапорізькаБердянськийселоКарла МарксаТроїцькеTroitske
345ЗапорізькаБердянськийселоЛуначарськеАзовськеAzovske
346ЗапорізькаВасилівськийселоЧервоноармійськеДолинкаDolynka
347ЗапорізькаВеселівська сільська рада, Запорізький районселоУрицькеЗорянеZoriane
348ЗапорізькаВеселівськийселоБілоріцькеМала МихайлівкаMala Mykhailіvka
349ЗапорізькаВільнянськийселоЖовтневеВербовеVerbove
350ЗапорізькаВільнянськийселоКіроваСемененковеSemenenkove
351ЗапорізькаВільнянськийселоКіровськеМала КупріянівкаMala Kuprіianіvka
352ЗапорізькаВільнянськийселоУральськеШирокеShyroke
353ЗапорізькаВільнянськийселоЧапаєвкаТарасівкаTarasіvka
354ЗапорізькаВільнянськийселоЧервонокозацькеГеленджикHelendzhyk
355ЗапорізькаГуляйпільськийселоЖовтневеОленокостянтинівкаOlenokostiantynіvka
356ЗапорізькаГуляйпільськийселоКомсомольськеГуляйпільськеHuliaipіlske
357ЗапорізькаГуляйпільськийселоПетрівкаСвятопетрівкаSviatopetrіvka
358ЗапорізькаДимитровська сільська рада, Оріхівський районселоЧервоний ЖовтеньЖовтенькеZhovtenke
359ЗапорізькаЗапорізькийселоПетрівськеЗеленопілляZelenopіllia
360ЗапорізькаКам’янсько-ДніпровськийселоПетрівськеСтеповеStepove
361ЗапорізькаКам’янсько-ДніпровськийселоШлях ІллічаШляховеShliakhove
362ЗапорізькаКуйбишевськийселоДесятиріччя ЖовтняБережнеBerezhne
363ЗапорізькаКуйбишевськийселоЛенінськеДружнеDruzhne
364ЗапорізькаКуйбишевськийсмтКуйбишевеБільмакBіlmak
365ЗапорізькаЛукашівська сільська рада, Запорізький районселоКіровеГурськогоHurskoho
366ЗапорізькаЛукашівська сільська рада, Запорізький районселоРадянськеПривільнеPryvіlne
367ЗапорізькаМихайлівськийселоЖовтневеТарсалакTarsalak
368ЗапорізькаОріхівськийселищеДимитровеЗарічнеZarіchne
369ЗапорізькаОріхівськийселищеКалінінаКалинівкаKalynіvka
370ЗапорізькаОріхівськийселоКіровеТаврійськеTavrіiske
371ЗапорізькаПологівськийселоУльяновкаОжерельнеOzherelne
372ЗапорізькаПологівськийселоЧапаєвкаВоскресенкаVoskresenka
373ЗапорізькаПологівськийселоЧубарівкаФедорівкаFedorіvka
374ЗапорізькаПриазовськийселищеЖовтневеДомузлиDomuzly
375ЗапорізькаПриморськийселоКоларівкаБолгаркаBolharka
376ЗапорізькаПриморськийселоПартизаниНовопавлівкаNovopavlіvka
377ЗапорізькаПромінівська сільська рада, Мелітопольський районселоСовєтськеВолошковеVoloshkove
378ЗапорізькаРадивонівська сільська рада, Якимівський районселоЛенінськеМирнеMyrne
379ЗапорізькаРозівськийселоЖовтневеФоройсForois
380ЗапорізькаРозівськийселоКарла ЛібкнехтаЗоряZoria
381ЗапорізькаРозівськийселоПролетарськеНовозлатопільNovozlatopіl
382ЗапорізькаРозівськийселоУрицькеСвятотроїцькеSviatotroitske
383ЗапорізькаТокмацькийселищеЮвілейнеЗорянеZoriane
384ЗапорізькаТокмацькийселоЖовтневеПокровськеPokrovske
385ЗапорізькаТокмацькийселоКіровеЛагіднеLahіdne
386ЗапорізькаТокмацькийселоКомсомольськеСтеповеStepove
387ЗапорізькаТокмацькийселоЧапаєвкаБлагодатнеBlahodatne
388ЗапорізькаЧернігівськийселоПанфілівкаІльїнеIline
389ЗапорізькаЧернігівськийселоПетровськеПетропавлівкаPetropavlіvka
390ЗапорізькаЧорноземненська сільська рада, Якимівський районселоКуйбишевеВ’язівкаViazіvka
391ЗапорізькаЯкимівськийселоЧервоноармійськеТаврійськеTavrіiske
392КиївськаБобрицька сільська рада, Броварський районселоФрунзівкаГайовеHaiove
393КиївськаБориспільськийселоКіровеКучаківKuchakіv
394КиївськаБородянськийселоЖовтневеДмитрівкаDmytrіvka
395КиївськаБроварськийселоДимитровеКвітневеKvіtneve
396КиївськаВеликоприцьківська сільська рада, Кагарлицький районселоПетрівськеВиселкаVyselka
397КиївськаВишгородськийселоПетрівськеДмитрівкаDmytrіvka
398КиївськаВишеньківська сільська рада, Бориспільський районселоПетровськеПетропавлівськеPetropavlіvske
399КиївськаВороньківська сільська рада, Бориспільський районселоЖовтневеЖереб’ятинZherebiatyn
400КиївськаГорохівська сільська рада, Кагарлицький районселоПетрівськеГорохівськеHorokhіvske
401КиївськаДимарська сільська рада, Іванківський районселоПетрівськеСтарий МістStaryi Mіst
402КиївськаЖердівська сільська рада, Броварський районселоКуйбишевеПокровськеPokrovske
403КиївськаЗаруддянська сільська рада, Іванківський районселоКіровеКалиновеKalynove
404КиївськаЗгурівська селищна рада, Згурівський районселоЛенінеЩасливеShchaslyve
405КиївськаЗгурівськийселоВойковеВойтовеVoitove
406КиївськаЗгурівськийселоЖовтневеВознесенськеVoznesenske
407КиївськаЗгурівськийселоПетрівськеПолковничеPolkovnyche
408КиївськаЗгурівськийселоПраво ЖовтняЛюбомирівкаLiubomyrіvka
409КиївськаКагарлицькийселоЖовтневеЗелений ЯрZelenyi Yar
410КиївськаКиєво-СвятошинськийселоПетрівськеСвятопетрівськеSviatopetrіvske
411КиївськаКозинцівська сільська рада, Бородянський районселоДіброво-ЛенінськеДіброваDіbrova
412КиївськаКрасятицька селищна рада, Поліський районселоЧапаєвеЛісовеLіsove
413КиївськаЛуговицька сільська рада, Поліський районселоЧервона ЗіркаЗіркаZіrka
414КиївськаМиронівськийселоП’ятирічкаНова МиронівкаNova Myronіvka
415КиївськаПаришківська сільська рада, Баришівський районселоЧервоноармійськеБакумівкаBakumіvka
416КиївськаПереяслав-ХмельницькийселоЖовтневеСтуденикиStudenyky
417КиївськаПереяслав-ХмельницькийселоЛенінеДовга ГребляDovha Hreblia
418КиївськаПоліськийселоВолодаркаЛевковичіLevkovychі
419КиївськаПоліськийселоОрджонікідзеРоманівкаRomanіvka
420КиївськаРевненська сільська рада, Бориспільський районселоЛенінівкаЗатишнеZatyshne
421КиївськаРокитнянськийселоДовгалівськеТроїцькеTroitske
422КиївськаРокитнянськийселоПетрівськеНова МаківкаNova Makіvka
423КиївськаСквирськийселоЛенінськеТарасівкаTarasіvka
424КиївськаСомководолинська сільська рада, Переяслав-Хмельницький районселоРадянськеСоснівкаSosnіvka
425КиївськаТаращанськийселоПетрівськеЮшків РігYushkіv Rіh
426КиївськаТаращанськийселоЧапаєвкаКалиновеKalynove
427КиївськаФастівськийселоЧервона МотовилівкаМотовилівкаMotovylіvka
428КиївськаХалчанська сільська рада, Кагарлицький районселоПетрівськеВиселковеVyselkove
429КиївськаЯблунівська сільська рада, Баришівський районселоБільшовикДубовеDubove
430Кіровоградська-містоКіровоградКропивницькийKropyvnytskyi
431Кіровоградська-районУльяновськийБлаговіщенськийBlahovіshchenskyi
432КіровоградськаБобринецька міська рада, Бобринецький районселоФрунзеБогданівкаBohdanіvka
433КіровоградськаБобринецькийселоВолодимиро-ІллінкаАпрелівськеAprelіvske
434КіровоградськаБобринецькийселоКуйбишевеБлагодатнеBlahodatne
435КіровоградськаБобринецькийселоСвердловеЗлатопілляZlatopіllia
436КіровоградськаБобринецькийселоЧервонозорівкаКривоносовеKryvonosove
437КіровоградськаВарварівська сільська рада, Долинський районселоНовомосковськеСитаєвеSytaieve
438КіровоградськаВеликоандрусівська сільська рада, Світловодський районселоІллічівкаВищепанівкаVyshchepanіvka
439КіровоградськаВерхньоінгульська сільська рада, Бобринецький районселоЖовтневеЯблучкоYabluchko
440КіровоградськаВільшанськийселоКотовськеКуца БалкаKutsa Balka
441КіровоградськаГайворонська міська рада, Гайворонський районселоОрджонікідзеСадовеSadove
442КіровоградськаГайворонськийселоКотовкаПокровськеPokrovske
443КіровоградськаДобронадіївська сільська рада, Олександрійський районселоЛеніна ДругеМедовеMedove
444КіровоградськаДолинська міська рада, Долинський районселоБільшовикСтеповеStepove
445КіровоградськаДолинськийселоКіровеБоковеBokove
446КіровоградськаІванівська сільська рада, Новоукраїнський районселоОктябрськеВишневеVyshneve
447КіровоградськаІванівська сільська рада, Новоукраїнський районселоПетрівськеПіщанськеPіshchanske
448КіровоградськаКіровоградськийселоКрупськеКарлівкаKarlіvka
449КіровоградськаКоробчинська сільська рада, Новомиргородський районселоКрупськеМиколаївкаMykolaivka
450КіровоградськаКуйбишевська сільська рада, Бобринецький районселоКіровеГрузькеHruzke
451КіровоградськаЛебединська сільська рада, Голованівський районселоЦюрупиТерновеTernove
452КіровоградськаМаловисківська міська рада, Маловисківський районселищеКомсомольськеЗаповіднеZapovіdne
453КіровоградськаМаловисківськийселищеУлянівкаВишневеVyshneve
454КіровоградськаМаловисківськийселоКіровкаМиролюбівкаMyroliubіvka
455КіровоградськаМаловисківськийселоЛенінаГаївкаHaivka
456КіровоградськаМар’ївська сільська рада, Онуфріївський районселоКраснофедорівкаФедорівкаFedorіvka
457КіровоградськаМогильненська сільська рада, Гайворонський районселоЖовтневеКленовеKlenove
458КіровоградськаНовомиргородськийселоЖовтневеМиролюбівкаMyroliubіvka
459КіровоградськаОлександрійська міська радасмтДимитровеОлександрійськеOleksandrіiske
460КіровоградськаОлександрійськийселищеКомінтернНовоселівкаNovoselіvka
461КіровоградськаОлександрійськийселоВолодимиро-УльяновкаНовоулянівкаNovoulianіvka
462КіровоградськаОлександрійськийселоВолодимиро-УльяновкаСтецівкаStetsіvka
463КіровоградськаОлександрійськийселоПролетарськеТравневеTravneve
464КіровоградськаОникіївська сільська рада, Маловисківський районселоЛенінськеПасічнеPasіchne
465КіровоградськаПерегонівська сільська рада, Голованівський районселищеІллічівкаЛіснеLіsne
466КіровоградськаПетрівськийселоПетрівськеКозацькеKozatske
467КіровоградськаПролетарська сільська рада, Олександрійський районселоЛеніна ПершеЗеленеZelene
468КіровоградськаСвітловодськийселоСвердловкаВільнеVіlne
469КіровоградськаСтепанівська сільська рада, Устинівський районселоЛенінкаСтеповеStepove
470КіровоградськаУльяновськиймістоУльяновкаБлаговіщенськеBlahovіshchenske
471КіровоградськаУстинівськийселоДимитровеНовоігорівкаNovoіhorіvka
472КіровоградськаУстинівськийселоЖовтневеЛебединеLebedyne
473КіровоградськаУстинівськийселоТретій ІнтернаціоналТретєTretie
474КіровоградськаУстинівськийселоТретій ІнтернаціоналІванівкаIvanіvka
475КіровоградськаХмелівська сільська рада, Маловисківський районселоЛеніно-УльяновкаКалаколовеKalakolove
476Луганська-містоКіровськГолубівкаHolubіvka
477Луганська-містоКрасний ЛучХрустальнийKhrustalnyi
478Луганська-містоКраснодонСорокинеSorokyne
479Луганська-містоСвердловськДовжанськDovzhansk
480Луганська-містоСтахановКадіївкаKadіivka
481Луганська-районКраснодонськийСорокинськийSorokynskyi
482Луганська-районСвердловськийДовжанськийDovzhanskyi
483ЛуганськаАртемівська районна у місті Луганську радасмтЮвілейнеКатеринівкаKaterynіvka
484ЛуганськаБілокуракинськийселищеЧервоноармійськеМирнеMyrne
485ЛуганськаБілоріченська селищна рада, Лутугинський районселищеКомсомолецьКам'яний ПластKamianyi Plast
486ЛуганськаВеликоцька сільська рада, Міловський районселоЧервона ЗіркаРання ЗоряRannia Zoria
487ЛуганськаВерхньошевирівська сільська рада, Краснодонський районселищеОрджонікідзеНижня ШевирівкаNyzhnia Shevyrіvka
488ЛуганськаВерхньошевирівська сільська рада, Краснодонський районселищеРадгоспнийМалокалиновеMalokalynove
489ЛуганськаВолнухинська сільська рада, Лутугинський районселоКарла ЛібкнехтаМар’ївкаMarivka
490ЛуганськаВрубівська селищна рада, Лутугинський районсмтЛенінаМаріяMarіia
491ЛуганськаДяківська сільська рада, Антрацитівський районселоЧервоний ЖовтеньЛеоновеLeonove
492ЛуганськаЗапорізька селищна рада, Краснолуцька міська радаселоАртемаЖереб'ячеZherebiache
493ЛуганськаКіровська міська радасмтЧервоногвардійськеКриничанськеKrynychanske
494ЛуганськаКоломийчиська сільська рада, Сватівський районселоЖовтневеДжерельнеDzherelne
495ЛуганськаКраснодонська міська радасмтЕнгельсовеБуранBuran
496ЛуганськаКраснодонська міська радасмтКраснодонТеплеTeple
497ЛуганськаКраснодонськийселоПархоменкоМакарів ЯрMakarіv Yar
498ЛуганськаКраснолуцька міська радамістоВахрушевеБоково-ХрустальнеBokovo-Khrustalne
499ЛуганськаКраснолуцька міська радамістоПетровськеПетрово-КрасносілляPetrovo-Krasnosіllia
500ЛуганськаКремінськийселищеЧервона ДіброваДіброваDіbrova
501ЛуганськаКремінськийселоІндустріальнеПівневеPіvneve
502ЛуганськаКремінськийселоПетрівськеГреківкаHrekіvka
503ЛуганськаМалоіванівська сільська рада, Перевальський районселоКрасна ЗоряЧорногорівкаChornohorіvka
504ЛуганськаМарківськийселоКомунаДеркуловеDerkulove
505ЛуганськаМіловськийселоЧервона ЗоряШелестівкаShelestіvka
506ЛуганськаНижньодуванська селищна рада, Сватівський районселоСвердловкаТвердохлібовеTverdokhlіbove
507ЛуганськаНовопсковськийселищеРадгоспнийЗелений ГайZelenyi Hai
508ЛуганськаНовострільцівська сільська рада, Міловський районселоДзержинськеБерезовеBerezove
509ЛуганськаОлександрівська Артемівська районна у місті Луганську радаселищеДзержинськеЗразковеZrazkove
510ЛуганськаПеревальськиймістоАртемівськКипучеKypuche
511ЛуганськаПеревальськийселищеЧервоний ПрапорСтареStare
512ЛуганськаПетрівська сільська рада, Сватівський районселищеКомсомольськийЛагіднеLahіdne
513ЛуганськаПролетарська селищна рада, Ровеньківська міська радаселоЧапаєвкаЗалізничнеZalіznychne
514ЛуганськаРайгородська сільська рада, Сватівський районселоСвердловкаНовоєгорівкаNovoiehorіvka
515ЛуганськаРайгородська сільська рада, Сватівський районселоСвердловкаБоголюбівкаBoholiubіvka
516ЛуганськаРовеньківська міська радаселоКрасний КолосЛобівські КопальніLobіvskі Kopalnі
517ЛуганськаРовеньківська міська радасмтДзержинськийЛюбимівкаLiubymіvka
518ЛуганськаРовеньківська міська радасмтПролетарськийКартушинеKartushyne
519ЛуганськаРодаківська селищна рада, Слов'яносербський районселоКрасний ЛучМамушевеMamusheve
520ЛуганськаСватівськийселоАртемівкаМ’ясожарівкаMiasozharіvka
521ЛуганськаСватівськийселоКалинівкаСторожівкаStorozhіvka
522ЛуганськаСватівськийселоПервомайськТравневеTravneve
523ЛуганськаСватівськийселоПетрівкаКоржовеKorzhove
524ЛуганськаСватівськийселоПетрівськеВестатівкаVestatіvka
525ЛуганськаСватівськийселоРозівкаАндріївкаAndrіivka
526ЛуганськаСвердловська міська радамістоЧервонопартизанськВознесенівкаVoznesenіvka
527ЛуганськаСвердловська міська радасмтВолодарськВедмежеVedmezhe
528ЛуганськаСвердловська міська радасмтКалінінськийКундрючеKundriuche
529ЛуганськаСвердловська міська радасмтКомсомольськийДубовеDubove
530ЛуганськаСвердловська міська радасмтЛенінськеВальянівськеValianіvske
531ЛуганськаСвердловськийсмтБірюковеКриничнеKrynychne
532ЛуганськаСелезнівська селищна рада, Перевальський районселищеРадгоспнийСелезнівськеSeleznіvske
533ЛуганськаСімейкинська селищна рада, Краснодонський районселоРадянськеГоріхова БалкаHorіkhova Balka
534ЛуганськаСлов'яносербськийсмтЛотиковеІванівськеIvanіvske
535ЛуганськаСлов'яносербськийсмтФрунзеСентянівкаSentianіvka
536ЛуганськаСтанично-ЛуганськийселоПіонерськеСуходілSukhodіl
537ЛуганськаСтанично-ЛуганськийселоЧервоний ЖовтеньСотеннеSotenne
538ЛуганськаСтанично-ЛуганськийсмтПетрівкаПетропавлівкаPetropavlіvka
539ЛуганськаТроїцькийселоІллічівкаЗайцевеZaitseve
540ЛуганськаТроїцькийселоКалінінеДжерельнеDzherelne
541ЛуганськаТроїцькийселоКрасна ЧапліївкаЧапліївкаChaplіivka
542ЛьвівськаБуськийселоАндріївкаМармузовичіMarmuzovychі
543ЛьвівськаТерлівська сільська рада, Старосамбірський районселоМаксимівкаЛібуховаLіbukhova
544Миколаївська-районЖовтневийВітовськийVіtovskyi
545МиколаївськаБаратівська сільська рада, Снігурський районселоЧервоний ПроміньПроміньPromіn
546МиколаївськаБаштанськийселоЛенінеЛук’янівкаLukianіvka
547МиколаївськаБерезанськийселоКімівкаКалинівкаKalynіvka
548МиколаївськаБерезанськийселоЛенінкаВинограднеVynohradne
549МиколаївськаБерезанськийселоЧапаєвкаЩасливеShchaslyve
550МиколаївськаБерезанськийселоЧервона УкраїнкаУкраїнкаUkrainka
551МиколаївськаБратськийселоІллічівкаІванівкаIvanіvka
552МиколаївськаВеселинівськийсмтКудрявцівкаТокарівкаTokarіvka
553МиколаївськаВознесенськийселоЧервоні КошариВільнеVіlne
554МиколаївськаВрадіївськийселоГуляницькеПокровськеPokrovske
555МиколаївськаВрадіївськийселоЖовтневеНовомихайлівськеNovomykhailіvske
556МиколаївськаГригорівська сільська рада, Братський районселоЩорсаСтеповеStepove
557МиколаївськаДоманівськийселоЖовтневеЦвітковеTsvіtkove
558МиколаївськаДоманівськийселоКуйбишевкаБузькі ПорогиBuzkі Porohy
559МиколаївськаДоманівськийселоФрунзеПетропавлівкаPetropavlіvka
560МиколаївськаДоманівськийселоЧервоний КиївКиївKyiv
561МиколаївськаЄланецькийселоКуйбишевкаВелика СолонаVelyka Solona
562МиколаївськаЖовтневийселищеКоларівкаКаравеловеKaravelove
563МиколаївськаЖовтневийселищеПам'ять КомунарівСвятомиколаївкаSviatomykolaivka
564МиколаївськаЖовтневийселоБармашовеБілозіркаBіlozіrka
565МиколаївськаЖовтневийселоВоровськеСтеповеStepove
566МиколаївськаЖовтневийселоКомсомольськеБлагодатнеBlahodatne
567МиколаївськаЖовтневийселоПетрівськеВодокачкаVodokachka
568МиколаївськаКазанківськийселищеНезаможникГранітнеHranіtne
569МиколаївськаКазанківськийселоЖовтеньНовеNove
570МиколаївськаКазанківськийселоЧервона Знам’янкаШевченковеShevchenkove
571МиколаївськаКривоозерськийселищеЧервоний ОрачСеменівкаSemenіvka
572МиколаївськаКривоозерськийселоЛенінеГойдаїHoidai
573МиколаївськаМиколаївськийселищеЖовтневеЧумакиChumaky
574МиколаївськаМиколаївськийселищеКомсомольськеБлагодатнеBlahodatne
575МиколаївськаМиколаївськийселищеКомсомольськеБлагодарівкаBlahodarіvka
576МиколаївськаМиколаївськийселищеРадгоспнеЧемерлієвеChemerlіieve
577МиколаївськаМиколаївськийселищеРадсадРадісний СадRadіsnyi Sad
578МиколаївськаМиколаївськийселищеЧервоноармійськеМирнеMyrne
579МиколаївськаМиколаївськийселоКіровеЗарічнеZarіchne
580МиколаївськаМиколаївськийселоУлянівкаМихайлівкаMykhailіvka
581МиколаївськаНовобузькийселищеЖовтневеСтанційнеStantsіine
582МиколаївськаНовобузькийселищеЩорсовеЩасливеShchaslyve
583МиколаївськаНовобузькийселоЖовтневеСтеповеStepove
584МиколаївськаНовоодеськийселоАртемівкаОзернеOzerne
585МиколаївськаНовошмідтівська сільська рада, Новоодеський районселоКіровкаСтеповеStepove
586МиколаївськаОчаківськийселоЖовтеньСонячнеSoniachne
587МиколаївськаПервомайськийселоЖовтневеЗорянеZoriane
588МиколаївськаПлющівська сільська рада, Баштанський районселоЧервона ЗіркаШляховеShliakhove
589МиколаївськаСнігурівськийселищеКрасне Знам’яТернові ПодиTernovі Pody
590МиколаївськаСнігурівськийселищеКрасне Знам’яЛюбомирівкаLiubomyrіvka
591МиколаївськаСнігурівськийселищеРадгоспнеСтеповеStepove
592МиколаївськаСнігурівськийселоКуйбишевеКалинівкаKalynіvka
593МиколаївськаСнігурівськийселоЧервона ЗіркаСувореSuvore
594Одеська-містоІллічівськЧорноморськChornomorsk
595Одеська-містоКотовськПодільськPodіlsk
596Одеська-районКомінтернівськийЛиманськийLymanskyi
597Одеська-районКотовськийПодільськийPodіlskyi
598Одеська-районКрасноокнянськийОкнянськийOknianskyi
599Одеська-районФрунзівськийЗахарівськийZakharіvskyi
600ОдеськаБалтськийселоУхожаниНовопольNovopol
601ОдеськаБалтськийселоЧервона ЗіркаШумиловеShumylove
602ОдеськаБерезівськийселоВовковеТанівкаTanіvka
603ОдеськаБерезівськийселоЖовтнівкаВиноградVynohrad
604ОдеськаБерезівськийселоКотовськеЧудськеChudske
605ОдеськаБерезівськийселоЧервоний АгрономВишневеVyshneve
606ОдеськаБерезівськийселоЧервоноармійськеНовокальчевеNovokalcheve
607ОдеськаБерезівськийселоЧервоноволодимирівкаМихайлівкаMykhailіvka
608ОдеськаБіляївськийселищеЧервоний РозселенецьРозселенецьRozselenets
609ОдеськаБіляївськийселоКотовкаЛатівкаLatіvka
610ОдеськаБіляївськийселоЛенінське ПершеСонячнеSoniachne
611ОдеськаБіляївськийселоПетрівськеПетровеPetrove
612ОдеськаБіляївськийселоЧапаєвеТихеTykhe
613ОдеськаБіляївськийселоЧервона ЗіркаЗорянеZoriane
614ОдеськаБолградськийселоЖовтневеКаракуртKarakurt
615ОдеськаБолградськийселоНове ЖовтневеНовий КаракуртNovyi Karakurt
616ОдеськаБолградськийселоЧервоноармійськеКубейKubei
617ОдеськаВеликомихайлівськийселоАртемаТрудомирівкаTrudomyrіvka
618ОдеськаВеликомихайлівськийселоБлагоєвеМартовеMartove
619ОдеськаВеликомихайлівськийселоДзержинськеЄрмішковеYermіshkove
620ОдеськаВеликомихайлівськийселоКіровеВишневеVyshneve
621ОдеськаВеликомихайлівськийселоНезаможникЗаможнеZamozhne
622ОдеськаВеликомихайлівськийселоПетрівськеПолішпаковеPolіshpakove
623ОдеськаВеликомихайлівськийселоЧапаєвеВоробіївкаVorobіivka
624ОдеськаІванівськийселоБлагоєвеВеликий БуяликVelykyi Buialyk
625ОдеськаІванівськийселоЛенінаБукачіBukachі
626ОдеськаІванівськийселоЧервонознам’янкаЗнам’янкаZnamianka
627ОдеськаІванівськийселоЩорсовеШеметовеShemetove
628ОдеськаКодимськийселоКотовціСергіївкаSerhіivka
629ОдеськаКомінтернівськийселоБлагоєвеХристо-БотевеKhrysto-Boteve
630ОдеськаКомінтернівськийселоІллічівкаІлічанкаIlіchanka
631ОдеськаКомінтернівськийселоКіровеТрояндовеTroiandove
632ОдеськаКомінтернівськийселоКіровеТрояндовеTroiandove
633ОдеськаКомінтернівськийселоПетрівкаКурісовеKurіsove
634ОдеськаКомінтернівськийселоСвердловеІвановеIvanove
635ОдеськаКомінтернівськийселоЧервона НиваТилігульськеTylіhulske
636ОдеськаКомінтернівськийсмтКомінтернівськеДоброславDobroslav
637ОдеськаКотовськийселоКуйбишевськеКазбекиKazbeky
638ОдеськаКотовськийселоЧапаєвкаМалий КуяльникMalyi Kuialnyk
639ОдеськаКотовськийселоЧапаєвкаСтавкиStavky
640ОдеськаКрасноокнянськийселищеЧервоний ОрачНовий ОрачNovyi Orach
641ОдеськаКрасноокнянськийсмтКрасні ОкниОкниOkny
642ОдеськаЛюбашівська селищна рада, Любашівський районселоЖовтневеВишневеVyshneve
643ОдеськаМиколаївська селищна рада, Миколаївський районселоВоровськогоСтавковеStavkove
644ОдеськаНовоандріївська сільська рада, Ширяївський районселоЖовтневеДокторовеDoktorove
645ОдеськаОвідіопольськийселоЛенінтальЛібентальLіbental
646ОдеськаОвідіопольськийселоМізікевичаЛиманкаLymanka
647ОдеськаОрджонікідзевська сільська рада, Ширяївський районселоЖовтневеКрижанівкаKryzhanіvka
648ОдеськаРоздільнянськийселоКіровеБлагодатнеBlahodatne
649ОдеськаРоздільнянськийселоЛенінське ДругеНоводмитрівка ДругаNovodmytrіvka Druha
650ОдеськаРоздільнянськийселоПіонерськеВиноградівкаVynohradіvka
651ОдеськаСербківська сільська рада, Комінтернівський районселоПетровськогоВишневеVyshneve
652ОдеськаСтаромаяківська сільська рада, Ширяївський районселоЖовтневеБуциButsy
653ОдеськаТарутинськийселоЖовтневеМатильдівкаMatyldіvka
654ОдеськаТатарбунарськийселоДмитрівкаДельжилерDelzhyler
655ОдеськаФрунзівськийселоЛенінеТоросовеTorosove
656ОдеськаФрунзівськийсмтФрунзівкаЗахарівкаZakharіvka
657ОдеськаХлібодарська селищна рада, Біляївський районселищеЖовтнева РеволюціяРадіснеRadіsne
658ОдеськаЧервоноволодимирівська сільська рада, Березівський районселоКотовськеКотовкаKotovka
659ОдеськаШиряївськийселоЖовтеньПетровірівкаPetrovіrіvka
660ОдеськаШиряївськийселоОрджонікідзеАрмашівкаArmashіvka
661ОдеськаШиряївськийселоПетрівськеЖуковськеZhukovske
662ОдеськаШиряївськийселоЧервоний КутЧорний КутChornyi Kut
663Полтавська-містоКомсомольськГорішні ПлавніHorіshnі Plavnі
664ПолтавськаВеликобагачанськийселоЧапаєвкаМар'янівкаMarianіvka
665ПолтавськаГадяцькийселоКраснознаменкаСергіївкаSerhіivka
666ПолтавськаГлобинськийселоЖовтневеЗарічнеZarіchne
667ПолтавськаГлобинськийселоФрунзівкаТроїцькеTroitske
668ПолтавськаГребінківськийселоУльяновкаПочаївкаPochaivka
669ПолтавськаДиканьськийселоЧапаєвкаДіброваDіbrova
670ПолтавськаЖуківська сільська рада, Кобеляцький районселоФрунзеМирнеMyrne
671ПолтавськаКарлівськийселоХалтуринеМартинівкаMartynіvka
672ПолтавськаКарлівськийселоЧервонознам’янкаЗнаменкаZnamenka
673ПолтавськаКачанівська сільська рада, Гадяцький районселоЖовтневеСтеповеStepove
674ПолтавськаКачанівська сільська рада, Гадяцький районселоРадянська ДачаДачнеDachne
675ПолтавськаКобеляцькийселоЖовтневеПанськеPanske
676ПолтавськаКобеляцькийселоКалінінеБілоконівкаBіlokonіvka
677ПолтавськаКобеляцькийселоКіровеЛебединеLebedyne
678ПолтавськаКобеляцькийселоКотовськеВітрова БалкаVіtrova Balka
679ПолтавськаКобеляцькийселоРадянськеПридніпрянськеPrydnіprianske
680ПолтавськаКобеляцькийселоСвердловськеВишневеVyshneve
681ПолтавськаКобеляцькийселоЧапаєвеСтеповеStepove
682ПолтавськаКозельщинськийселоЖовтневеКащівкаKashchіvka
683ПолтавськаКозельщинськийселоКомінтернПавликиPavlyky
684ПолтавськаКозельщинськийселоЧапаєвкаМальціMaltsі
685ПолтавськаКомсомольська міська радаселоКолгоспна ГораГораHora
686ПолтавськаКорсунівська сільська рада, Лохвицький районселоКомсомольськеПотоцьківщинаPototskіvshchyna
687ПолтавськаКременчуцькийселоДзержинськеПридніпрянськеPrydnіprianske
688ПолтавськаКременчуцькийселоЧервона Знам’янкаНова Знам’янкаNova Znamianka
689ПолтавськаЛитвяківська сільська рада, Лубенський районселоЖовтневеПокровськеPokrovske
690ПолтавськаЛохвицькиймістоЧервонозаводськеЗаводськеZavodske
691ПолтавськаЛохвицькийселоЛуценкиЖабкиZhabky
692ПолтавськаЛохвицькийселоПролетарСтепнеStepne
693ПолтавськаНовосанжарськийселоЛеніновеЛуговеLuhove
694ПолтавськаНовосанжарськийселоОборона РадРайдужнеRaiduzhne
695ПолтавськаОржицькийселоКуйбишевеВишневеVyshneve
696ПолтавськаПолтавськийселоКіровеПальчиківкаPalchykіvka
697ПолтавськаПолтавськийселоКротенкиСем’янівкаSemianіvka
698ПолтавськаПолтавськийселоКуликовеКоломацькеKolomatske
699ПолтавськаПолтавськийселоУлянівкаПетрашівкаPetrashіvka
700ПолтавськаРешетилівськийселищеЖовтневеПокровськеPokrovske
701ПолтавськаРешетилівськийселоФрунзівкаКапустяниKapustiany
702ПолтавськаСеменівськийселоЖовтневеРокитиRokyty
703ПолтавськаСлободо-Петрівська сільська рада, Гребінківський районселоПаризька КомунаПольовеPolove
704ПолтавськаТарасівська сільська рада, Зіньківський районселоКомсомольськеПіркиPіrky
705ПолтавськаУльяновська сільська рада, Гребінківський районселоЖовтневеСотницькеSotnytske
706ПолтавськаУстимівська сільська рада, Семенівський районселоЧапаєвкаМалинівкаMalynіvka
707ПолтавськаХорольськийселоПетрівкаВишневеVyshneve
708ПолтавськаХорольськийселоУлянівкаКняжа ЛукаKniazha Luka
709ПолтавськаЧутівськийселоЖовтневеПавлівкаPavlіvka
710ПолтавськаЧутівськийселоЧапаєвеПетрівкаPetrіvka
711ПолтавськаЧутівськийселоЧервонеЩасливеShchaslyve
712ПолтавськаЧутівськийселоЩорсівкаСтеповеStepove
713ПолтавськаЧутівськийсмтАртемівкаСкороходовоSkorokhodovo
714ПолтавськаШишацькийселоКуйбишевеПортянкиPortianky
715ПолтавськаШишацькийселоКуйбишевеПокровськеPokrovske
716Рівненська-містоКузнецовськВарашVarash
717РівненськаДубровицькийселоЧервонеОстрівціOstrіvtsі
718РівненськаМлинівськийселоРадянськеП’яннєPiannie
719РівненськаРадивілівськийселоЖовтневеНова ПляшеваNova Pliasheva
720РівненськаРівненськийселоІскраНовожуківNovozhukіv
721СевастопольОрлинівська сільська рада, Балаклавська районна у місті Севастополі радаcелоКолхознеУзунджиUzundzhy
722СумськаАнтонівська сільська рада, Ямпільський районселоКомінтернЛіснеLіsne
723СумськаБілопільськийселоПетрівськеМелячихаMeliachykha
724СумськаБілопільськийсмтЖовтневеМиколаївкаMykolaivka
725СумськаБуймерська сільська рада, Тростянецький районселищеРадгоспнеВинограднеVynohradne
726СумськаБуринськийселищеЖовтневеКопиловеKopylove
727СумськаВеликописарівськийселоВолодимирівкаВасилівкаVasylіvka
728СумськаВеликописарівськийселоВоровськеРіднеRіdne
729СумськаВеликописарівськийселоКомсомолецьМирнеMyrne
730СумськаВеликописарівськийселоРадянськеПономаренкиPonomarenky
731СумськаГлухівськийсмтЧервонеЕсманьEsman
732СумськаГринцівська сільська рада, Лебединський районселоКомісарівкаЯснопілляYasnopіllia
733СумськаГринцівська сільська рада, Лебединський районселоЛенінськеМирнеMyrne
734СумськаКатеринівська сільська рада, Лебединський районселоЖовтневеСтеповеStepove
735СумськаКириківська селищна рада, Великописарівський районселоПетрівськеМаракучкаMarakuchka
736СумськаКияницька сільська рада, Сумський районселоПролетарськеМар’їнеMarine
737СумськаКияницька сільська рада, Сумський районселоРадянськеМала КорчаківкаMala Korchakіvka
738СумськаКияницька сільська рада, Сумський районселоЧервонопрапорнеЯблунівкаYablunіvka
739СумськаКонотопськийселоЖовтневеКурилівкаKurylіvka
740СумськаКонотопськийселоКрупськеБазилівкаBazylіvka
741СумськаКоровинська сільська рада, Недригайлівський районселоЖовтневеСоснівкаSosnіvka
742СумськаКренидівська сільська рада, Середино-Будський районселоКімЧетвертаковеChetvertakove
743СумськаКролевецькийселоЛенінськеСпаськеSpaske
744СумськаКролевецькийселоПетрівкаМорозівкаMorozіvka
745СумськаКролевецькийселоЧервоний РанокБожокBozhok
746СумськаЛиповодолинськийселищеКалінінськеСуха ГруньSukha Hrun
747СумськаЛиповодолинськийселоБеєве-КомунаМельниковеMelnykove
748СумськаЛуциківська сільська рада, Білопільський районселоРадянськеБолотишинеBolotyshyne
749СумськаНизівська селищна рада, Сумський районселоДзержинськеЛуговеLuhove
750СумськаОхтирськийселоЖовтневеЩомиShchomy
751СумськаОхтирськийселоПіонерСоборнеSoborne
752СумськаПавленківська сільська рада, Лебединський районселоРадянськеСлободаSloboda
753СумськаПідлипненська сільська рада, Конотопська міська радаселоКомсомольська КомунаКалинівкаKalynіvka
754СумськаПутивльськийселоОктябрськеЗарічнеZarіchne
755СумськаРоменськийселоГришинеГаврилівкаHavrylіvka
756СумськаСакуниська сільська рада, Недригайлівський районселоКіровеПеретічкиPeretіchky
757СумськаСередино-Будська міська рада, Середино-Будський районселищеКрасний ПрогресПрогресProhres
758СумськаСередино-Будська міська рада, Середино-Будський районселищеСвердловеЗарічнеZarіchne
759СумськаСонячненська сільська рада, Охтирський районселоІллічівкаМирнеMyrne
760СумськаСумськийселоЛенінськеСтепнеStepne
761СумськаСумськийселоЧервонеСтаре СелоStare Selo
762СумськаЧервоненська сільська рада, Сумський районселоЖовтневеВишневеVyshneve
763СумськаШосткинськийселоКоротченковеПогребкиPohrebky
764СумськаЯмпільськийселоОктябрщинаОльгинеOlhyne
765СумськаЯструбинська сільська рада, Сумський районселоФрунзенкаДіброваDіbrova
766ТернопільськаЧернелево-Руська сільська рада, Тернопільський районселоЖовтневеСоборнеSoborne
767ХарківськаАркадівська сільська рада, Шевченківський районселоЛенінкаРоздольнеRozdolne
768ХарківськаАсіївська сільська рада, Балаклійський районселищеЖовтневеСлобожанськеSlobozhanske
769ХарківськаБабаївська селищна рада, Харківський районселищеРадгоспнеЗатишнеZatyshne
770ХарківськаБалаклійськийселоЧервона ГусарівкаНова ГусарівкаNova Husarіvka
771ХарківськаБалаклійськийсмтЧервоний ДонецьДонецьDonets
772ХарківськаБарвінківськийселоІллічівкаРіднеRіdne
773ХарківськаБердянська сільська рада, Зачепилівський районселоЧервоний ЖовтеньТравневеTravneve
774ХарківськаБердянська сільська рада, Зачепилівський районселоЧервоноармійськеВишневеVyshneve
775ХарківськаБерецька сільська рада, Первомайський районселищеКомсомольськеТрійчатеTrіichate
776ХарківськаБлизнюківська селищна рада, Близнюківський районселоІнтернаціональнеБатюшкиBatiushky
777ХарківськаБлизнюківськийселоВоровськогоСлобожанськеSlobozhanske
778ХарківськаБлизнюківськийселоЖовтневеВерховеVerkhove
779ХарківськаБлизнюківськийселоКіровеКвітневеKvіtneve
780ХарківськаБлизнюківськийселоПетрівськеМирнеMyrne
781ХарківськаБлизнюківськийселоРадгоспнеВишневеVyshneve
782ХарківськаБогодухівськийселищеВолодарівкаМала ІванівкаMala Ivanіvka
783ХарківськаБогодухівськийселищеЧервона НиваВікторівкаVіktorіvka
784ХарківськаВеликобурлуцькийселищеКомсомольськеСоніноSonіno
785ХарківськаВеликобурлуцькийселоПролетаркаЮр'ївкаYurivka
786ХарківськаВеликобурлуцькийселоЧервоноармійськеПолковничеPolkovnyche
787ХарківськаВеселівська сільська рада, Харківський районселищеРадгоспнеМале ВеселеMale Vesele
788ХарківськаВовчанськийселоЖовтневе ДругеМиколаївкаMykolaivka
789ХарківськаВовчанськийселоПетрівськеЗарічнеZarіchne
790ХарківськаВовчанськийселоРеволюційнеБугаївкаBuhaivka
791ХарківськаВовчанськийселоЧервоноармійське ДругеКирилівкаKyrylіvka
792ХарківськаВовчанськийселоЧервоноармійське ПершеСиминівкаSymynіvka
793ХарківськаГонтарівська сільська рада, Вовчанський районселищеПрофінтернВишневеVyshneve
794ХарківськаГрушинська сільська рада, Первомайський районселоЖовтневеКалинівкаKalynіvka
795ХарківськаДворічанськийселоЖовтневеБогданівськеBohdanіvske
796ХарківськаДомаська сільська рада, Лозівська міська радаселоДимитроваУкраїнськеUkrainske
797ХарківськаЗміївськийселоПролетарськеВисочинівкаVysochynіvka
798ХарківськаЗміївськийселоРадгоспнеВеселеVesele
799ХарківськаЗміївськийсмтКомсомольськеСлобожанськеSlobozhanske
800ХарківськаЗолочівськийселищеЖовтневеКалиновеKalynove
801ХарківськаЗолочівськийселищеПролетарМалі ФеськиMalі Fesky
802ХарківськаІванівська сільська рада, Барвінківський районселоЖовтневеВисокеVysoke
803ХарківськаІванівська сільська рада, Чугуївський районселоПетрівськеСтеповеStepove
804ХарківськаІванчуківська сільська рада, Ізюмський районселоЧервона ПолянаПолянаPoliana
805ХарківськаІванчуківська сільська рада, Ізюмський районселоЧервоний ДонецьЩасливеShchaslyve
806ХарківськаІзюмськийселоЖовтневеБоголюбівкаBoholiubіvka
807ХарківськаІзюмськийселоРадянськеРідний КрайRіdnyi Krai
808ХарківськаІзюмськийселоЧервоний ОскілОскілOskіl
809ХарківськаІзюмськийселоЧервоний ШахтарСпіваківкаSpіvakіvka
810ХарківськаКартамиська сільська рада, Первомайський районселоСовєтськеСтеповеStepove
811ХарківськаКегичівськийселоАртемівкаВисокеVysoke
812ХарківськаКегичівськийселоАртемівкаВисокеVysoke
813ХарківськаКегичівськийсмтЧапаєвеСлобожанськеSlobozhanske
814ХарківськаКитченківська сільська рада, Краснокутський районселищеКомсомольськеБузоваBuzova
815ХарківськаКінненська сільська рада, Лозівський районселищеЖовтневеЛагіднеLahіdne
816ХарківськаКобзівська сільська рада, Красноградський районселищеЛенінськеДружбаDruzhba
817ХарківськаКозачо-Лопанська селищна рада, Дергачівський районселоІллічаНова КозачаNova Kozacha
818ХарківськаКоломацькийселоЖовтневеНовоіванівськеNovoіvanіvske
819ХарківськаКомсомольська сільська рада, Лозівський районселоРадянськеСтеповеStepove
820ХарківськаКоротичанська селищна рада, Харківський районселищеКомунарНовий КоротичNovyi Korotych
821ХарківськаКрасненська сільська рада, Первомайський районселоЧервоне ЗнаменоЧервонеChervone
822ХарківськаКрасноградськийселищеЖовтневеПокровськеPokrovske
823ХарківськаКрасноградськийселоЛенінкаЗорянеZoriane
824ХарківськаКрасноградськийселоОктябрськеІванівськеIvanіvske
825ХарківськаКраснокутськийселоЧервоний ПрапорКняжа ДолинаKniazha Dolyna
826ХарківськаКулиничівська селищна рада, Харківський районселищеРадгоспнеЕлітнеElіtne
827ХарківськаКулиничівська селищна рада, Харківський районселищеФрунзеСлобідськеSlobіdske
828ХарківськаКулиничівська селищна рада, Харківський районселоАртемівкаБлагодатнеBlahodatne
829ХарківськаКуп'янськийселоПетрівкаОсиновоOsynovo
830ХарківськаЛеб’язька сільська рада, Зачепилівський районселоЧервона ПеремогаПеремогаPeremoha
831ХарківськаЛенінська сільська рада, Красноградський районселоЧапаєвеВишневеVyshneve
832ХарківськаЛозівськийселищеКомсомольськеМиролюбівкаMyroliubіvka
833ХарківськаНовомажарівська сільська рада, Зачепилівський районселоКотовськогоКотівкаKotіvka
834ХарківськаНовомажарівська сільська рада, Зачепилівський районселоПетрівськеПетрівкаPetrіvka
835ХарківськаНовомажарівська сільська рада, Зачепилівський районселоУлянівкаОлянівкаOlianіvka
836ХарківськаНовопокровська селищна рада, Чугуївський районселищеЧапаєваРоздольнеRozdolne
837ХарківськаОрільська селищна рада, Лозівський районселоПетрівськеУкраїнськеUkrainske
838ХарківськаПавлівська сільська рада, Кегичівський районселоКомунаркаНовоіванівкаNovoіvanіvka
839ХарківськаПархомівська сільська рада, Краснокутський районселищеПіонерськеСтеповеStepove
840ХарківськаПервомайськийселищеБільшовикТроїцькеTroitske
841ХарківськаПервомайськийселищеПравдаСлобідськеSlobіdske
842ХарківськаПересічанська селищна рада, Дергачівський районселищеКомунарКурортнеKurortne
843ХарківськаПеченізька селищна рада, Печенізький районселоНовокомсомольськеПриморськеPrymorske
844ХарківськаПолівська сільська рада, Дергачівський районселищеМануїлівкаГригорівкаHryhorіvka
845ХарківськаПришибська сільська рада, Балаклійський районселоЖовтневеПокровськеPokrovske
846ХарківськаПросянська сільська рада, Нововодолазький районселоКомсомольськеНовопросянськеNovoprosianske
847ХарківськаРубіжненська сільська рада, Вовчанський районселоЖовтневеЗамулівкаZamulіvka
848ХарківськаРябоконівська сільська рада, Краснокутський районселоКомсомолецьХутірськеKhutіrske
849ХарківськаСахновщинськийселоЖовтеньСугарівськеSuharіvske
850ХарківськаСахновщинськийселоЛенінськеЗелений КлинZelenyi Klyn
851ХарківськаСахновщинськийселоЧапаєвкаЗеленеZelene
852ХарківськаСтаничненська сільська рада, Нововодолазький районселоКомінтернСлобожанськеSlobozhanske
853ХарківськаУлянівська сільська рада, Богодухівський районселищеКрупськоїЗарічнеZarіchne
854ХарківськаУплатнівська сільська рада, Близнюківський районселоПролетарськеКленовеKlenove
855ХарківськаФедорівська сільська рада, Великобурлуцький районселищеПіонерКурганнеKurhanne
856ХарківськаФеськівська сільська рада, Золочівський районселоЖовтневеВисокеVysoke
857ХарківськаХарківськийселищеКомуністДокучаєвськеDokuchaievske
858ХарківськаХарківськийселоЖовтневеСлобожанськеSlobozhanske
859ХарківськаХарківськийселоКомунарКотляриKotliary
860ХарківськаЦаредарівська сільська рада, Лозівський районселоРеводарівкаВодолагаVodolaha
861ХарківськаЦаредарівська сільська рада, Лозівський районселоЧервоний ШахтарРубіжнеRubіzhne
862ХарківськаЧапаєвська селищна рада, Кегичівський районселоКомунарськеКозацькеKozatske
863ХарківськаЧапаєвська селищна рада, Кегичівський районселоУлянівкаОлександрівськеOleksandrіvske
864ХарківськаЧервоноармійська Перша сільська рада, Вовчанський районселоЖовтневеЛиманLyman
865ХарківськаЧервоноармійська Перша сільська рада, Вовчанський районселоПролетарськеЛосівкаLosіvka
866ХарківськаЧервоноармійська Перша сільська рада, Вовчанський районселоРадянськеГрафськеHrafske
867ХарківськаЧернещинська сільська рада, Борівський районселоПролетарськеСтеповеStepove
868ХарківськаЧугуївська міська радаселоСоцзмаганняВасилів ХутірVasylіv Khutіr
869ХарківськаЯковенківська сільська рада, Балаклійський районселоЧервоний СтепСтепокStepok
870ХарківськаЯковенківська сільська рада, Балаклійський районселоЧервоний ЯрКалинівкаKalynіvka
871ХерсонськаБериславськийселищеУдарникМонастирськеMonastyrske
872ХерсонськаБериславськийселоКіровеЛиманецьLymanets
873ХерсонськаБериславськийселоКуйбишевеВітровеVіtrove
874ХерсонськаБілозерськийселищеРадянськеМиролюбівкаMyroliubіvka
875ХерсонськаБілозерськийселоПетрівськеБлагодатнеBlahodatne
876ХерсонськаВеликоолександрівськийсмтКалінінськеКалинівськеKalynіvske
877ХерсонськаВербівська сільська рада, Нижньосірогозький районселоКомсомольськеДонцовеDontsove
878ХерсонськаВерхньорогачицька селищна рада, Верхньорогачицький районселоЛенінеВолодимирівкаVolodymyrіvka
879ХерсонськаВисокопільськийселоПетрівськеНова ШестірняNova Shestіrnia
880ХерсонськаВисокопільськийселоЧервоноармійськеЧерешневеChereshneve
881ХерсонськаГенічеськийселищеЖовтневеНогайськеNohaiske
882ХерсонськаГенічеськийселищеРадянськеТаврійськеTavrіiske
883ХерсонськаГенічеськийселоКомісарівкаПриморськеPrymorske
884ХерсонськаГенічеськийселоКомісарівкаПриморськеPrymorske
885ХерсонськаГенічеськийселоРози ЛюксембургХерсонськеKhersonske
886ХерсонськаГенічеськийселоФрунзеАзовськеAzovske
887ХерсонськаГенічеськийселоЧервонопрапорнеЧервонеChervone
888ХерсонськаГенічеськийселоШлях НезаможникаГордієнківціHordіienkіvtsі
889ХерсонськаГенічеськийселоЩорсівкаОлексіївкаOleksіivka
890ХерсонськаГенічеськийсмтПартизаниРиковеRykove
891ХерсонськаГолопристанськийселоБільшовикПриморськеPrymorske
892ХерсонськаГолопристанськийселоІндустріальнеБратськеBratske
893ХерсонськаГолопристанськийселоКомунаТендрівськеTendrіvske
894ХерсонськаГолопристанськийселоКраснознам'янкаОлександрівкаOleksandrіvka
895ХерсонськаДобропільська сільська рада, Голопристанський районселищеЖовтневеСвітанокSvіtanok
896ХерсонськаІванівськийселоФрунзеАгайманиAhaimany
897ХерсонськаІнгулецька сільська рада, Білозерський районселоТельманаЗарічнеZarіchne
898ХерсонськаКаланчацькийселоЧервоний ЧабанПреображенкаPreobrazhenka
899ХерсонськаКаховськийселищеЧервоний ПерекопЗелений ПідZelenyi Pіd
900ХерсонськаМаринська сільська рада, Горностаївський районселоЧервоноармійськеВільнеVіlne
901ХерсонськаМихайлівська сільська рада, Скадовський районселоЛенінськеКарабулатKarabulat
902ХерсонськаНовотроїцькийселоВолодимиро-ІллінкаЧумацький ШляхChumatskyi Shliakh
903ХерсонськаПервомаївська сільська рада, Верхньорогачицький районселоПролетарійТаврійськеTavrіiske
904ХерсонськаПравдинська сільська рада, Білозерський районселоКіровеТаврійськеTavrіiske
905ХерсонськаПреображенська сільська рада, Чаплинський районселоЖовтневеБлагодатнеBlahodatne
906ХерсонськаРадгоспненська сільська рада, Скадовський районселищеКомсомольськеПетропавлівкаPetropavlіvka
907ХерсонськаРадгоспненська сільська рада, Скадовський районселоКомунарівкаРадіснеRadіsne
908ХерсонськаРадянська сільська рада, Білозерський районселищеЧервоний ПоділМирнеMyrne
909ХерсонськаСкадовськийселищеРадгоспнеБлагодатнеBlahodatne
910ХерсонськаСкадовськийселоПтахівкаОлександрівкаOleksandrіvka
911ХерсонськаТрохимівська сільська рада, Іванівський районселоКіровеЩасливеShchaslyve
912ХерсонськаУкраїнська сільська рада, Іванівський районселоЧервоний ПрапорЗелений ГайZelenyi Hai
913ХерсонськаХерсонська міська радаселищеЖовтневеІнженернеInzhenerne
914ХерсонськаХерсонська міська радаселищеКуйбишевеЗимівникZymіvnyk
915ХерсонськаХерсонська міська радаселищеПетровськогоБлаговіщенськеBlahovіshchenske
916ХерсонськаЦюрупинськиймістоЦюрупинськОлешкиOleshky
917ХерсонськаЦюрупинськийрайонЦюрупинськийОлешківськийOleshkіvskyi
918ХерсонськаЦюрупинськийселищеЦюрупинськПоймаPoima
919ХерсонськаЦюрупинськийселоЛенінкаРіднеRіdne
920ХерсонськаЦюрупинськийселоПролетаркаЧелбурдаChelburda
921ХерсонськаЧкаловська сільська рада, Великоолександрівський районселоКарло-МарксівськеЩасливеShchaslyve
922ХмельницькаВеликозозулинецька сільська рада, Красилівський районселоУлянівкаЮхтYukht
923ХмельницькаВолочиськийселоПетрівськеБутівціButіvtsі
924ХмельницькаГаврилівська сільська рада, Теофіпольський районселоЛенінськеПідліскиPіdlіsky
925ХмельницькаДеражнянськийселоРадянськеІванківціIvankіvtsі
926ХмельницькаДунаєвицькийселоПетрівськеБалинівкаBalynіvka
927ХмельницькаЗаслучненська сільська рада, Красилівський районселоУлянівка ДругаСвітлеSvіtle
928ХмельницькаІзяславськийселоУлянівкаГаврилівкаHavrylіvka
929ХмельницькаКам’янець-ПодільськийселоЖовтневеМукша КитайгородськаMuksha Kytaihorodska
930ХмельницькаКрасилівськийселищеЖовтневеНові ТерешкиNovі Tereshky
931ХмельницькаМалоклітнянська сільська рада, Красилівський районселоЧапаєвкаКалинівкаKalynіvka
932ХмельницькаНовоушицькийселищеКомунарЗагродськеZahrodske
933ХмельницькаПолонська міська рада, Полонський районселоРадгоспнеРадіснеRadіsne
934ХмельницькаПоповецька сільська рада, Волочиський районселоЖовтневеЛісовеLіsove
935ХмельницькаСокиринецька сільська рада, Чемеровецький районселоЛенінськеВишневеVyshneve
936ХмельницькаСтаросинявськийселоПетрівськеХутір ДашківськийKhutіr Dashkіvskyi
937ХмельницькаТеофіпольськийселоУляновеГаївкаHaivka
938ХмельницькаХмельницькийселоЧервона ЗіркаПрибузькеPrybuzke
939ХмельницькаЧорнянська сільська рада, Старокостянтинівський районселоЛенінськеЛісовеLіsove
940ЧеркаськаВознесенська сільська рада, Золотоніський районселищеПетровськогоСтеповеStepove
941ЧеркаськаГородищенськийселищеНезаможникХрестівкаKhrestіvka
942ЧеркаськаДрабівськийселоЛенінськеБогданівкаBohdanіvka
943ЧеркаськаДрабівськийселоПетровськогоПривітнеPryvіtne
944ЧеркаськаЗатишанська сільська рада, Уманський районселищеПолітвідділовецьМалий ЗатишокMalyi Zatyshok
945ЧеркаськаЗолотоніськийселоЧапаєвкаБлагодатнеBlahodatne
946ЧеркаськаКорсунь-ШевченківськийселоКіровеКорнилівкаKornylіvka
947ЧеркаськаЛенінська сільська рада, Драбівський районселищеРадгоспнеКвітневеKvіtneve
948ЧеркаськаМаньківськийселоВікторівкаПоминикPomynyk
949ЧеркаськаМихайлівська сільська рада, Кам'янський районселищеПетрівськеЛісовеLіsove
950ЧеркаськаМонастирищенськийселоЖовтневеБубельняBubelnia
951ЧеркаськаМонастирищенськийселоПетрівкаХейловеKheilove
952ЧеркаськаМонастирищенськийселоЧапаєвкаПанський МістPanskyi Mіst
953ЧеркаськаСмілянськийселоЛенінськеЧубівкаChubіvka
954ЧеркаськаТальнівськийселищеЗдобуток ЖовтняЗдобутокZdobutok
955ЧеркаськаЧорнобаївськийселищеЖовтневеМирнеMyrne
956ЧеркаськаЧорнобаївськийселищеЖовтневий ПроміньЖуравлинеZhuravlyne
957ЧеркаськаЧорнобаївськийселищеКомінтернПривітнеPryvіtne
958ЧеркаськаЧорнобаївськийселоЛенінськеСтеповеStepove
959ЧернівецькаГерцаївськийселоРадгоспівкаМаморниця ВамаMamornytsia Vama
960Чернігівська-районЩорськийСновськийSnovskyi
961ЧернігівськаБахмацькийселоПетрівськеСірожупанникиSіrozhupannyky
962ЧернігівськаБахмацькийселоПетрівськеВишневеVyshneve
963ЧернігівськаБілорічицька сільська рада, Прилуцький районселоВолодимирівкаДимирівкаDymyrіvka
964ЧернігівськаБобровицькийселоДзержинськогоМолодіжнеMolodіzhne
965ЧернігівськаБобровицькийселоЧервоноармійськеВишневеVyshneve
966ЧернігівськаБорзнянська міська рада, Борзнянський районселоБільшовикЗабілівщина ДругаZabіlіvshchyna Druha
967ЧернігівськаБорзнянськийселоКіровськеОстрів НадіїOstrіv Nadіi
968ЧернігівськаБорзнянськийселоПетрівкаМахнівкаMakhnіvka
969ЧернігівськаБорзнянськийселоПетрівкаМахнівкаMakhnіvka
970ЧернігівськаБорзнянськийселоЧервона УкраїнаУкраїнкаUkrainka
971ЧернігівськаГайворонська сільська рада, Бахмацький районселоЧервонаЗаліссяZalіssia
972ЧернігівськаГороднянськийселоРадянськеСлободаSloboda
973ЧернігівськаЖовтнева сільська рада, Прилуцький районселоВоровськогоСвітанковеSvіtankove
974ЧернігівськаІчнянськийселоЖовтневеНова ОльшанаNova Olshana
975ЧернігівськаІчнянськийселоПролетарськеБоярщинаBoiarshchyna
976ЧернігівськаКозелецькийселоПетрівськеМостищеMostyshche
977ЧернігівськаКозилівська сільська рада, Корюківський районселищеКомсомольськеДовжикDovzhyk
978ЧернігівськаКоропськийселоЖовтневеРождественськеRozhdestvenske
979ЧернігівськаКоропськийселоПролетарськеПоліськеPolіske
980ЧернігівськаКоропськийселоСвердловкаДеснянськеDesnianske
981ЧернігівськаКоропськийселоЧервонеБилкаBylka
982ЧернігівськаКраснопільська сільська рада, Коропський районселоЧервоний РанокРанокRanok
983ЧернігівськаКуковицька сільська рада, Менський районселоПам'ять ЛенінаЗагорівкаZahorіvka
984ЧернігівськаКуковицька сільська рада, Менський районселоЧервоний МаякОвчарівкаOvcharіvka
985ЧернігівськаЛенінівська сільська рада, Менський районселоЧервоні ГориСвяті ГориSviatі Hory
986ЧернігівськаЛісківська сільська рада, Менський районселоЧервоні ЛукиЛукиLuky
987ЧернігівськаЛукнівська сільська рада, Коропський районселоЧервоний ЛанНекритеNekryte
988ЧернігівськаМазківська сільська рада, Прилуцький районселоПролетарськеЛадівщинаLadіvshchyna
989ЧернігівськаМенськийселищеЧапаєвкаСадовеSadove
990ЧернігівськаМенськийселоЖовтневеПокровськеPokrovske
991ЧернігівськаМенськийселоЛенінівкаСахнівкаSakhnіvka
992ЧернігівськаНеданчицька сільська рада Ріпкинський районселоПролетарська РудняРудняRudnia
993ЧернігівськаНеданчицька сільська рада Ріпкинський районселоЧервона ГутаГутаHuta
994ЧернігівськаНіжинськийселоГригорівкаМильникиMylnyky
995ЧернігівськаНіжинськийселоГригоро-ІванівкаНіжинськеNіzhynske
996ЧернігівськаНіжинськийселоРадгоспнеЯблуневеYabluneve
997ЧернігівськаНіжинськийселоЧервоний КолодязьЧистий КолодязьChystyi Kolodiaz
998ЧернігівськаНіжинськийселоЧервоний ШляхСтанція ЛосинівськаStantsіia Losynіvska
999ЧернігівськаНовгород-СіверськийселоКіровеТроїцькеTroitske
1000ЧернігівськаНосівськийселоЖовтеньЛісові ХуториLіsovі Khutory
1001ЧернігівськаНосівськийселоКарла МарксаВербовеVerbove
1002ЧернігівськаНосівськийселоКіровкаПлатонівкаPlatonіvka
1003ЧернігівськаНосівськийселоЧервоні ПартизаниВолодькова ДівицяVolodkova Dіvytsia
1004ЧернігівськаНосівськийселоШлях ІллічаЯблунівкаYablunіvka
1005ЧернігівськаОболонська сільська рада, Коропський районселоЧервона ПолянаПолянаPoliana
1006ЧернігівськаОлексинська сільська рада, Срібнянський районселоГорькогоАнтішкиAntіshky
1007ЧернігівськаОрликівська сільська рада, Семенівський районселоПершотравневеХандобоківкаKhandobokіvka
1008ЧернігівськаОрлівська сільська рада, Новгород-Сіверський районселоКраснеСапожків ХутірSapozhkіv Khutіr
1009ЧернігівськаОхрамієвицька сільська рада, Корюківський районселоЧервона БудаРоманівська БудаRomanіvska Buda
1010ЧернігівськаПрилуцькийселоЖовтневеДмитрівкаDmytrіvka
1011ЧернігівськаРіпкинськийселоНезаможнеВертечаVertecha
1012ЧернігівськаСавинківська сільська рада, Корюківський районселоЧервоний ДовжикБурківкаBurkіvka
1013ЧернігівськаСеменівськийселоЖовтневеЯнжулівкаYanzhulіvka
1014ЧернігівськаСеменівськийселоУлянівськеБронивиBronyvy
1015ЧернігівськаСеменівськийселоЧервоний ПахарЛуб’янеLubiane
1016ЧернігівськаСмоська сільська рада, Прилуцький районселоКомунаЛісовеLіsove
1017ЧернігівськаТалалаївськийселоСильченковеСтара ТалалаївкаStara Talalaivka
1018ЧернігівськаТалалаївськийселоЧервоний ПлугатарПлугатарPluhatar
1019ЧернігівськаФастовецька сільська рада, Бахмацький районселоПетровськогоВишневеVyshneve
1020ЧернігівськаХорошеозерська сільська рада, Борзнянський районселоЧервоний ОстерОстерOster
1021ЧернігівськаХотіївська сільська рада, Семенівський районселоЧервоний ГайБерезовий ГайBerezovyi Hai
1022ЧернігівськаЧапаєвська сільська рада, Менський районселоЧервоні ПартизаниНові БродиNovі Brody
1023ЧернігівськаЧернігівськийселоРадянська СлободаТрисвятська СлободаTrysviatska Sloboda
1024ЧернігівськаЧернігівськийселоУлянівкаВознесенськеVoznesenske
1025ЧернігівськаЧернігівськийселоЧервонеЖидиничіZhydynychі
1026ЧернігівськаЩорськиймістоЩорсСновськSnovsk